ШКОЛА В ЦИФРОВОМУ СВІТІ





Навчання в Україні та за кордоном під час воєнного стану

Навчання в Україні та за кордоном під час воєнного стану

 

 

Навчання є найважливішою роботою в світі. Під час воєнного стану в Україні керівники закладів освіти та педагоги України тримають свій освітній фронт, продовжуючи працювати у важких умовах війни, формують унікальний педагогічний досвід, переосмислюють роль освіти, її ціннісні складники та беруть на себе новий рівень відповідальності.

Для здійснення навчання в Україні та за кордоном на ресурсі зібрані:

електронні посилання центральних органів виконавчої влади, які реалізують державну політику у сфері освіти відповідно до Закону України «Про освіту»;
платформи для дистанційного та змішаного навчання учнів та методичної підтримки вчителів; надолуження навчання (кетч-ап класи), з метою компенсації знань;
електронний контент (платформи, сайти) для батьків та вчителів, де ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання стосовно навчання в Україні та за кордоном під час воєнного стану, інформацію про можливості та допомогу, а також експертні матеріали.

Звертаємо вашу увагу, що цей ресурс може бути змінений та / чи доповнений

зважаючи на конкретні умови роботи закладів освіти в умовах воєнного стану в Україні чи інше.

 

 

 

 

центральний орган виконавчої влади у сфері освіти і науки

 

Освіта   Дошкільна освіта     Позашкільна освіта      Інклюзивне навчання

 

Повна загальна середня освіта    Професійно-технічна освіта    Фахова передвища освіта

 

Вища освіта та освіта дорослих     Цифрова трансформація освіти і науки

 

Освітні індикатори (Дашборд)      Національна рамка кваліфікацій

 

Український державний центр міжнародної освіти

 

Національна комісія зі стандартів державної мови

 

Дистанційні та онлайн-сервіси

 

 

                         «ОСВІТА ПЕРЕМОЖЦІВ»

 

 

УЧНЯМ І БАТЬКАМ

 

ПЕДАГОГАМ І КЕРІВНИКАМ

 

 

 

 

Міністерство освіти і науки України разом з ЮНІСЕФ розробили рекомендації щодо організації програм із надолуження освітніх утрат.

 

Цифрова трансформація освіти і науки. Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України.

Цифрова трансформація у сфері освіти і науки – це комплексна робота над побудовою екосистеми цифрових рішень у сфері освіти та науки, включно зі створенням безпечного електронного освітнього середовища, забезпеченням необхідної цифрової інфраструктури закладів та установ освіти і науки, підвищення рівня цифрової компетентності, цифровою трансформацією процесів та послуг, а також автоматизацією збору і аналізу даних.

Проєкти цифрової трансформації

Проєкт ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо запровадження та використання технологій штучного інтелекту в закладах загальної середньої освіти.Міністерство освіти і науки України та Міністерство цифрової трансформації України. публіковано 22 травня 2024 року.

Мета рекомендацій – поширення принципів і підходів до відповідального використання систем ШІ в загальній середній освіті. Передусім ідеться про дотримання прав людини, професійних етичних стандартів, підвищення обізнаності вчителів про можливі ризики та виклики, щоб критично, ефективно та етично взаємодіяти із системами ШІ та використовувати їхній потенціал.

 

Міністерство освіти і науки України, Міністерство цифрової трансформації України

Школа офлайн: Повертаємо дітей до очного навчання

ПОКРОКОВА СТРАТЕГІЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Школа офлайн – комплексна політика Міністерства освіти і науки України, яка має на меті відновити очне навчання для якомога більшої кількості школярів, а також сприяти якісній дистанційній освіті.

За наявності безпекових умов внутрішньо переміщені діти навчатимуться очно за місцем перебування. Наприклад, дитина з Дружківки, яка проживає у Вінниці, вийде в школу офлайн. Перевірити наявність місць у школах вашої громади можна на сайті Інституту освітньої аналітики. Якщо місця є, подайте заяву до нової школи та повідомте поточну школу про переведення. Якщо їх немає, ваша дитина продовжує навчатися онлайн. Інформація про наявні місця автоматично перевірятиметься системою АІКОМ і буде доступна всім директорам шкіл.

Ця група створена для батьків, школярів, освітніх управлінців, вчителів, керівників департаментів освіти, органів місцевого самоврядування, представників і представниць громадських організацій для роз’яснення освітніх політиків щодо повернення учнів до очного навчання.

2024. МОН запускає гарячу лінію «Школа офлайн». Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України. Опубліковано 31 липня 2024 року

 

Мрія

https://mriia.gov.ua/app

Натхнення вчитися

 

2024. Розпочинаємо навчальний рік із Мрією.   Міністерство освіти і науки України. Facebook. Опубліковано 03.09.2024 року.

Президент України Володимир Зеленський презентував, як працюватиме державний освітній застосунок і вебпортал Мрія для учнів, батьків та вчителів.

Мрія – перший освітній державний застосунок для учнів, батьків і вчителів, який надихає вчитися та допомагає кожному знайти себе в сучасному світі.

Нині 40 шкіл із шести областей України (Запорізької, Миколаївської, Одеської, Івано-Франківської, Київської та Дніпропетровської) та міста Києва випробують освітню екосистему. Уже цього року кожна охоча школа зможе підʼєднатися до Мрії. Заповнюйте форму (за покликанням: https://mriia.gov.ua/launch) і втілюйте освітню Мрію разом з нами.

https://mriia.gov.ua/launch?fbclid=IwY2xjawFFLrlleHRuA2FlbQIxMAABHU_RRUTqHNyRojHzdTov74ZJg7RFU6GNvHOUgJcQH14TW4TVltVSM9Km2w_aem_vRgxdaX21a7Cu3Ut8Hrr1Q

               Які функції вже доступні в бета-версії:

Для шкіл і вчителів буде доступний автоматичний конструктор розкладу для всього педагогічного колективу, цифрові навчальні плани та електронні журнали, домашні завдання учнів, розклад кожного класу, бібліотека контенту та чати на базі Signal.
Для дітей та їхніх батьків – план дня школяра, який буде доступний і батькам, домашні завдання та статуси їхнього виконання, результати навчання, Мрія ID (цифровий освітній документ у смартфоні, який дасть змогу легко та швидко ідентифікувати школярів), бібліотека контенту для всебічного розвитку та найбезпечніші чати на базі Signal.

Також Мрія не зберігає, не обробляє і не передає третім особам жодних персональних даних. Уся інформація з реєстрів відображається лише після ідентифікації користувача. Ваші дані та дані дитини будуть у безпеці.

Спільно з командою Мрії та Мінцифри Міністерство освіти і науки України продовжує працювати над тим, щоб освітній процес у школах був ефективним, а вчителі й учні мали більше часу та свободи для навчання.

 

2024. Уряд затвердив основні вимоги до облаштування захищених просторів у закладах освіти. Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України. Опубліковано 13 серпня 2024 року.
 
2024. Уряд затвердив Методику оцінки ризиків безпеки в освіті, пов’язаних з російською агресією. Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України. Опубліковано 02 серпня 2024 року.
 
2024. Субвенція НУШ: уряд розподілив кошти між областями. Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України. Опубліковано 13 серпня 2024 року.
2024. МОН затвердило особливості організації навчання у ЗЗСО на 2025-2026 навчальний рік. Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України. Опубліковано 10 серпня 2024 року.
2024. Більше контенту «Всеукраїнської школи онлайн» у 2024 році. Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України. Опубліковано 09 серпня 2024 року.
2024. Розширено функціонал «Всеукраїнської школи онлайн» для підвищення якості дистанційного навчання. Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України. Опубліковано 08 серпня 2024 року.
2024. Україноцентричність у фокусі викладання історії: МОН затвердило Концептуальні засади. Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України. Опубліковано 09 серпня 2024 року.
Міністерство освіти і науки України затвердилоКонцептуальні засади реформування історичної освіти в системі загальної середньої освіти.
2024. Як оцінюватимуть учнів 5-9 класів: МОН затвердило рекомендації. Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України. Опубліковано 06 серпня 2024 року.

Міністерство освіти і науки України затвердилоРекомендації щодо оцінювання результатів навчання здобувачів освіти відповідно до Державного стандарту базової середньої освіти.

2024. Нові методичні рекомендації щодо оцінювання учнів з ООП. Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України. Опубліковано 05 серпня 2024 року.

Повний текст методичних рекомендацій – за покликанням

 

ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДО ШКІЛ ПІСЛЯ ПОВЕРНЕННЯ В УКРАЇНУ/2023

Рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо зарахування дітей до шкіл після повернення в Україну/2023 / Офіційний сайт Міністерства освіти і науки України. Опубліковано 06 червня 2023 року.

Багато школярів вимушено покинули свої домівки в Україні та навчаються в інших країнах або дистанційно. Міністерство освіти і науки України підготувало перелік необхідних рекомендацій для батьків, освітян та ВПО, щоб спростити процес підготовки до зарахування дітей у школу після повернення в Україну. Рекомендації розроблені згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України № 563 «Про затвердження методичних рекомендації щодо окремих питань здобуття освіти в закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану в Україні».

  • Які документи потрібні та інші деталі:
  • Як відбуватиметься оцінювання.
  • Які документи отримають діти після завершення навчання?
  • Важлива інформація для внутрішньо переміщених осіб.

Рекомендації для українських закладів освіти, як оптимізувати навчання.

 

ПАСПОРТ БЕЗПЕКИ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

Додаток: Алгоритм дій закладу загальної середньої освіти щодо внесення даних для формування Електронного паспорта безпеки.

 

 

              

   Стратегічні пріоритети Служби:

  • Захист прав здобувачів освіти на доступну якісну освіту.
  • Якісна школа як обов’язковий чинник високої компетентності здобувачів освіти.
  • Сприятливі умови для сталого розвитку закладів освіти та успішності педагогічних працівників.
  •  

Плани та звіти     Результати оцінювання, перевірок, вивчень     Інституційний аудит

 

Міжнародне співробітництво      Моніторингові дослідження     Освітні програми

 

Сертифікація      Акредитація освітньо-професійних програм    Рекомендації закладам освіти


 

 

 

 

Освіта    Дошкільна освіта       Загальна середня освіта       Професійна освіта

 

Позашкільна освіта та виховна робота    Вища освіта

 

Освітні послуги. Підвищення кваліфікації       Освіта осіб з особливими потребами

 

 

 

 

 

 

#дошкільна_освіта       #дошкілля       #УІРО        #МОН      #професійний_розвиток

 

#ВШО     #дошкільна освіта    #НУШ    #керівниці/керівнику  #підвищення_кваліфікації

 

Ми в Facebook      Ми в Youtube      Ми в Instagram     Новини

 

 

 

 

У підпорядкуванні УЦОЯО перебувають дев’ять регіональних центрів оцінювання якості освіти. Водночас кожен з них є самостійною юридичною інституцією, що відповідає за підготовку і проведення зовнішнього незалежного оцінювання, вступних випробувань до магістратури у визначених регіонах, проводить моніторингові дослідження якості освіти й апробовує нові технології у галузі освітніх вимірювань.

Про нас    Публічна інформація   Нормативні документи   Громадське спостереження  

 

 

 

 

Освітній омбудсмен є посадовою особою, на яку Кабінетом Міністрів України покладається виконання завдань щодо захисту прав у сфері освіти

 

У цьому розділі вебсайту «Освітнього омбудсмена» зібрали наші юридичні роз’яснення, корисну інформацію, пропозиції щодо вирішення основних освітніх питань та захисту прав в освіті в умовах воєнного стану.

  • освітній процес;
  • безпека освітнього процесу;
  • зарахування та переведення до закладів освіти;
  • навчання дітей в умовах війни;
  • зарахування та переведення до закладів освіти;
  • навчання дітей в умовах війни;
  • навчання дітей, які перебувають за кордоном;
  • психологічна підтримка;
  • довідкова інформація Завантажити довідник

 

 

 

 

Обов’язки та відповідальність освітян за здобуття шкільної освіти в Україні. / Вебсайт «Освітнього омбудсмена». Опубліковано 06.06.2023.

 

 

Соціальні мережі    Facebook     Telegram: https://t.me/eduombudsman

 

 

 

 

У системі освіти функціонує інтегрована інформаційна система – Єдина державна електронна база з питань освіти.

Головним призначенням ЄДЕБОє забезпечення фізичних та юридичних осіб інформацією в галузі освіти. 

Реєстри та сервіси ЄДЕБО. / Портал Міністерства освіти і науки України

 

 

 

 

З метою забезпечення належної цифрової взаємодії в системі освіти між органами державної влади, органами місцевого самоврядування, закладами та установами освіти, їхніми структурними підрозділами, учасниками освітнього процесу та іншими юридичними і фізичними особами в Україні функціонує Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту (далі – АІКОМ).

Автоматизований Інформаційний Комплекс Освітнього Менеджменту / Портал Міністерства освіти і науки України

 

 

МІНІСТЕРСТВО ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

 

 

 

Проєкт Міністерства цифрової трансформації України

 

Освітні серіали    Симулятори      Тести      Вебінари     Гайди     Future Perfect

 

Про проєкт      Подкасти     Події      Довідник     Мережа хабів     Дослідження

 

Корисні посилання     ІТ-студії

 

Дія.Освіта – національна едьютейнмент освітня платформа актуальних знань та навичок.

Тут кожен може безоплатно здобути важливі знання заради власного ж успіху.

Дія.Освіта – це наступний етап еволюції проєкту Дія.Цифрова освіта. Він стартував у 2020-му і був зосереджений на цифровій грамотності та цифрових навичках.

 

План дій щодо цифрової освіти (2021–2027) окреслює бачення Європейської Комісії щодо якісної, інклюзивної та доступної цифрової освіти в Європі

 

Документ допоможе зміцнити державну політику та спланувати освітні ініціативи для підвищення рівня цифрової грамотності й практичного використання IT громадянами. Рамку адаптували українські експерти, ґрунтуючись на відповідній Рамці для громадян ЄС (DigComp 2.2: The Digital Competence Framework for Citizens)

 

Хаби цифрової освіти – це простори, де кожен може вивчити навички цифрової грамотності та отримати доступ до сайту Дія.Освіта

Дія.Освіта має 6000+ хабів – це бібліотеки, школи, університети, компанії та приватний сектор, IT-організації, ЦНАПи та громадські організації.

 

 

Дорожня карта з регулювання штучного інтелекту в Україні. Офіційний веб-сайт Міністерства цифрової трансформації України

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Нова україська школа

 

посібники

 

 

 

 

 

ШКОЛА В ЦИФРОВОМУ СВІТІ

 

ОСВІТНІЙ  ХАБ  РЕГІОНАЛЬНОГО  ПРОЄКТУ

 

WEB 5.0          WEB 4.0          WEB 3.0          WEB 2.0       WEB 1.0

 

 

 


 

 

 

сайт emergency.mon.gov.ua

 

Міністерство освіти і науки України спільно зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE та за підтримки Посольства Швейцарії в Україні запустив сайт emergency.mon.gov.ua для міністерств освіти, директорів шкіл та вчителів у країнах, які прийняли українських дошкільнят та школярів. На ресурсі висвітлені актуальні питання зі сфери шкільної освіти, а також зібрані гуманітарні потреби, які необхідні для здійснення навчання в Україні.

Сайт створений в рамках швейцарсько-українського проекту «DECIDE? «Децентралізація для поліпшення демократичної освіти». Проєкт реалізується консорціумом ГО «DOCCU»та PH Zurich за підтримки SDC.

Державна міжнародна українська школа (IUS) діє для українців, які проживають за кордоном. Навчання проходить у зовнішньому режимі шляхом проходження річної оцінки, а також остаточного державного іспиту при самостійного освоєння програми. Завантажте файл і дізнайтеся більше про країни-партнери IUS і школи.  Завантажити
 

 

 

 

 

Унікальна платформа для батьків та вчителів, створена «Освіторією» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та за підтримки Міністерства освіти і науки України. Тут ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання стосовно навчання в Україні та за кордоном під час воєнного стану, інформацію про можливості та допомогу, а також експертні матеріали від Оcвіторія Медіа.  Сайт є безкоштовним та постійно оновлюється.

 

 

 

 

Відеоуроки, тести та завдання для школярів 5-11 класів

 

Всеукраїнська школа онлайн – це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів.

Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

Увесь навчальний контент відповідає чинним державним освітнім програмам, а його якість перевірена Українським інститутом розвитку освіти. Перелік та тематику курсів запропоновано Міністерством освіти і науки України.

Платформу створено Громадською спілкою «Освіторія» на замовлення Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти і науки України та державної установи «Український інститут розвитку освіти», за підтримки Швейцарії в межах Швейцарсько-українського проєкту DECIDE, який виконується Консорціумом ГО DOCCU та PH Zurich. 

Освітня вебплатформа “Всеукраїнська школа онлайн” поповнилася новими курсами  для учнів 5 та 6 класів, які вчаться за програмами “Нової української школи”.

Це курси з   географії, математики, історії та громадянської освіти, української, англійської і німецької мови, мистецької та природничої галузей.

⬇️ Курси створені громадською спілкою «Освіторія» у партнерстві з Представництвом Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine ) в Україні.

 

 

 

https://mriia.gov.ua/app

Натхнення вчитися

Перший освітній державний застосунок для учнів, батьків і вчителів, який надихає вчитися та допомагає знайти себе в сучасному світі

Мрія – перший освітній державний застосунок для учнів, батьків і вчителів, який надихає вчитися та допомагає кожному знайти себе в сучасному світі.

Мрія – ініціатива Президента України Володимира Зеленського, яку реалізовують Мінцифра та МОН за підтримки Програми EGAP, що виконується Фондом Східна Європа коштом Швейцарії.

 

          

              Соціальні мережі

Освітня екосистема для учнів, батьків і вчителів, що надихає вчитися та допомагає кожному знайти себе в сучасному світі.

 

 

 

Мрія   Facebook  https://www.facebook.com/mriia.gov.ua

 

 

 

 

 

 

·  Екстернам   ·  Методична сторінка(ПСР)     ·  Атестація вчителів    ·  Контакти

 

·  Позашкілля   ·  Освітнім центрам – партнерам    ·  Дiяльнiсть    ·  Про нас

 

Для зарахування та організації дистанційного навчання батьки учнів можуть звернутися до Міжнародної української школи (МУШ) як безпосередньо, так і через одну із організацій, з якими МУШ співпрацює за кордоном. 

Навчання проводитиметься за державними стандартами та освітніми програмамиУкраїни, видача документів про освіту в таких умовах здійснюватиметься МУШ.

 

 

 

 

 

 

 

ОСВІТНІЙ  ХАБ  РЕГІОНАЛЬНОГО  ПРОЄКТУ

 

Головна                КЗВО "ОАНО"                Про проєкт

 

WEB 5.0          WEB 4.0          WEB 3.0          WEB 2.0       WEB 1.0

 

.З метою підтримки педагогів області в ефективному використанні цифрових технологій у освітньому процесі КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» започатковано обласний проєкт «Школа у цифровому світі».

Основною метою регіонального проєкту є розбудова системи життєдіяльності школи в умовах цифровізації освіти. Заходи у рамках проєкту спрямовані на розвиток готовності і спроможності педагогів до використання сучасних цифрових технологій, що сприятиме професійному зростанню педагогів та ефективному процесу навчання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Асоціація інноваційної та цифрової освіти (АІЦО) лідер у створенні та реалізації інноваційних освітніх проєктів в Україні.

·  Наші платформи   ·  Наші проєкти   ·  Наші партнери  ·  Наші партнери

 

·  Рейтинг   ·  Звіти   ·  Наша команда   ·  Новини

 

Наша місія – реалізувати концепцію Безперервного Навчання/Навчання Впродовж Життя (Lifelong learning), через запуск ефективних соціальних ліфтів задля розвитку людського капіталу України.

Наша головна цінність – це допомогти кожному українцю розвиватись та досягти успіху у житті.

 

ПЛАТФОРМИ Асоціації інноваційної та цифрової освіти (14)

 

 

 

ПЛАТФОРМИ Асоціації інноваційної та цифрової освіти

 

 

 

 

реалізує концепцію Навчання Протягом Життя (Life Long Learning)

з метою розвитку людського капіталу України.

Ключовим завданням діяльності Українських Освітніх Хабів є освіта дітей та дорослих задля успішної кар’єри.

Ми розділяємо принципи глобальної ініціативи Світового Банку щодо розвитку людського капіталу.

Під час воєнного стану в Україні пріоритетами нашої діяльності є забезпечення для дітей та підлітків:

  • надолуження навчання (кетч-ап класи), з метою компенсації знань;
  • навчання найнеобхіднішим навичкам, зокрема, через підхід UPSHIFT, що дозволить виховати нове покоління українців, як творців змін.

Всі програми вже мають гриф МОН.

 

 

 

Система містить унікальний тест на основі штучного інтелекту за 5 предметами (алгебра, геометрія, українська мова, англійська мова, історія України) для учнів 9-11 класів. Тест дозволяє визначити, які саме предмети та теми зі шкільної програми потребують надолуження знань, та забезпечує навчання на кейсових уроках, реалізуючи концепцію «перегорнутий клас».

  • Для всіх учнів закладів загальної середньої освіти, які визначать свій рівень знань шкільних предметів за допомогою Штучного Інтелекту. 
  • Для сучасних вчителів, які зможуть використовувати Штучний Інтелект, як на уроках, так і для індивідуальних занять. 
  • Для свідомих батьків, які прагнуть розуміти, що знають їх діти

 

 

 

Екосистема психологічної допомоги у сфері освіти Міністерства освіти і науки України надає можливість освітянам, шкільним психологам, учням, студентам та їхнім батькам безкоштовно отримати навички:

  • Надання першої психологічної допомоги;
  • Роботи зі стресом;
  • Супервізії від клінічних психологів;
  • Підготовка фахівців, які зможуть працювати зі складними (клінічними) випадками;

Партнерами проєкту виступили Посольство США в Україні, Міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need) та Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ).

 

 

 

В рамках Національної екосистеми вивчення та тестування рівня володіння англійською мовою можна визначити власний рівень володіння англійською мовою.

Платформа є маркетплейсом щодо вивчення англійської мови, містить різні види навчальних інструментів, а також унікальну систему тестування англійської мови  https://engtest.in.ua/, що надає можливість точно та швидко визначити свій рівень 24/7 онлайн безкоштовно та опанувати англійську допомогою наймасовішого освітнього онлайн-проєкту України «Lingva.Skills» https://lingva.ua/

Адаптивне тестування – найсучасніший метод тестування, що передбачає зміну послідовності тестових завдань у самому процесі тестування. Дана система тестування є «барометром», який на будь-якому етапі навчання «вимірює» прогрес у володінні англійською мовою

 

 

 

Національний проєкт з тестування та вивчення української мови, реалізований за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики, Українського культурного фонду та Української біржі благодійності у 2021 році.

Платформа містить унікальний адаптивний тест (нашої розробки) з визначення рівня української мови, курс з сучасної української мови, платформу з понад 30 сервісами www.speakukraine.net(також нашої розробки). Навчання безкоштовне.

 

 

 

Унікальна платформа для вивчення української мови для іноземців. Містить повний курс української мови з аудіо-озвучкою.

Проєкт реалізований за підтримки Міністерства інформаційної політики України у 2018 році.

Навчання безкоштовне.

 

 

 

Міністерства освіти і науки України

 

Перший в Україні національний проєкт з профорієнтації, що реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України з 2021 році. Платформа містить унікальний профорієнтаційний тест на основі штучного інтелекту (власна розробка), систему профорієнтаційних конкультацій, онлайн-курси, онлайн-екскурсії на найбільші підприємства України, курси підвищення кваліфікації. Користування платформою безкоштовне.

Тестування            Навчання      Професії

 

Національне форсайт-дослідження «УКРАЇНА – 2035: людський капітал та ринок праці»       https://hryoutest.in.ua/learn/capital/#/

Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти та Асоціація інноваційної та цифрової освіти протягом 7 місяців проводили форсайт-дослідження, щодо розвитку людського капіталу, першого робочого місця та ринку праці. Понад 30 провідних міжнародних та українських експертів, які представляють наукову, державну, підприємницьку та громадьску сфери, дали власні бачення: - Що чекає Україну та українців у найближчи роки? - Які професії та навички будуть найбільш затребувані? - Як отримати роботу своєї мрії та реалізувати себе в світі, який швидко змінюється?

 

 

Платформа з визначення здібностей до професій

 

Штучний інтелект визначення здібностей до професій,

рівня володіння навичками та схильності до підприємництва «AI HR»

ВИЗНАЧ ХТО ТИ ТА ОТРИМАЙ РОБОТУ СВОЄЇ МРІЇ!

 

Про нас     Переваги для тебе      Як працює    Інтерактивне Резюме   Контакти

 

Проєкт, розроблений нашою командою для визначення професійних здібностей, рівня кваліфікації та підприємницьких схильностей за допомогою штучного інтелекту для дорослих. Це офіційний портал, включений до Національного кадрового резерву (www.ukrnkr.in.ua), офіційно затверджений Міністерством економіки та Державною службою зайнятості України.

Користувач платформи має можливість створити Інтерактивне резюме із зазначенням результатів тестування, змінювати його, зберігати, роздруковувати та надсилати роботодавцю.

Ми отримали наукове підтвердження ефективності тестування від провідних українських університетів та інститутів НАПН України.

 

 

 

 

Lingva.Polska

 

Ефективний інструмент для освоєння польської мови (доступні рівні А1 та А2).

Понад 10 000 фраз, 9 типів вправ, озвучка від носіїв мои, адаптивна технологія, яка дозволяє реалізувати індивідуальний підхід до кожного користувача.

Проєкт реалізований за підтримки Deloitte Poland Foundation та має гриф від Міністерства освіти і науки України щодо використання в навчальному процесі в закладах освіти України.

 

 

 

 

ДЛЯ НАДОЛУЖЕННЯ ОСВІТНІХ ВТРАТ

 

Про проєкт     Як навчатись     Контакти

 

Кейсові уроки широко застосовуються в системах освіти провідних країн світу. Вони прийшли на зміну стандартно організованим урокам в класах та звичайним відео-урокам.

Нарешті і в Україні є можливість усім учням навчатись за допомогою кейсових інтерактивних уроків за 6 предметами (алгебра, геометрія, українська мова, англійська мова, історія України, біологія), які:

  • перетворюють звичайне навчання на цікаві пригоди;
  • надають максимум практики;
  • закохують у предмет.

Наразі База Кейсових Уроків налічує 300 кейсових уроків, триває робота над іншими.

            ЯК НАВЧАТИСЬ

Крок 1. Учень швидко та безкоштовно реєструється на сайті.

Крок 2. Обирає клас, предмет та тему, яка його цікавить. Наразі у доступі є 250 тем з 5 предметів (алгебра, геометрія, історія, українська та англійська мови) для 9-11 класів.

Крок 3. Проходить кейсові інтерактивні уроки у зручний для себе час (24/7), як самостійно, так і разом з вчителем або батьками/опікунами.

Всі уроки можна використовувати, як для індивідуального, так і для групового навчання у класі під час освітнього процесу.

 

 

 

 

Про нас     Наші проєкти     Додаткові сервіси    Партнери      Контакти

 

Місія Українського Освітнього Хабу у Польщі – сприяти інтеграції до місцевої громади українців, які наразі знаходяться у Варшаві, а також допомоги у їх працевлаштуванні, задля можливості фінансово забезпечувати себе та своїх дітей.

Проєкт реалізується за підтримки Central European Initiative. Український Освітній Хаб розмістився поруч зі Службою Зайнятості Варшави (вул. Маршалковська 77/79), яка опікується працевлаштуванням українців, які наразі мешкають у столиці Польщі.

Український Освітній Хаб у Польщі дозволить і дорослим і дітям знайти корисне та цікаве для себе: навчання українській, польській та англійській мовам, особливостям проживання в Польщі, оволодіння IT-професіям та навичкам soft skills, визначення професії у відповідності власним здібностям за допомогою штучного інтелекту, сприяння у працевлаштуванні, психологічна підтримка, екскурсії та багато іншого очікують на відвідувачів. Всі заходи - безкоштовні.

Copyright © 2024 [Асоціація інноваційної та цифрової освіти]

 

 

 

Асоціація інноваційної та цифрової освіти. Нашою організацією створений портал мережі Цифрових навчальних центрів в Україні www.dlc.org.uaза підтримки Save the children.

Проєкт з відкриття Цифрових освітніх центрів (SPILNO DLC) та надання послуг з психосоціальної допомоги для дітей та молоді.

Також в рамках проєкту за підтримки UNICEF Україна ми відкриємо 16 цифрових навчальних центрів в громадах Миколаївської, Одеської та Херсонської областей, на базі який буде проводитися надолуження знань для учнів, уроки життя з найзатребуваніших сучасних навичок ХХІ ст., профорієнтація, різноманітні навчальні та корегуючі програми, психосоціальна підтримка та навчання для 30 тис. учнівської молоді з 7 областей, а також підвищення кваліфікації вчителів та забезпечення психосоціальної підтримки для вчителів та шкільних психологів.

Проєкт реалізується в межах ініціативи Міністерства освіти і науки України з відновлення освітнього процесу «Школо, ми разом!» за підтримки SCI

Кожна дитина має право бути захищеною від усіх форм фізичного чи психічного насильства, жорстокого чи недбалого поводження, зневаги, експлуатації, включаючи сексуальне насильство, як зазначено в статті 19 Конвенції ООН про права дитини.

Цифрові освітні центри – це безпечні, затишні і оснащені всім необхідним простори для навчання й дозвілля школярів від 6 до 18 років. Вони не замінюють школу й не прив’язані до закладів освіти, але в них можна підключитися до онлайн-уроків, зробити домашнє завдання, та поспілкуватися з друзями або долучитися до гуртків

Центри оснащенні укриттями, надійним інтернетом, ноутбуками та навчальними матеріалами

У кожному центрі працюють спеціально підготовлені тьютори — учителі-наставники, які складають розклад центру, організовують дозвілля та постійно перебувають з дітьми.

Цифрові освітні центри безоплатні

Щоби почати користуватися цифровим освітнім центром у вашій громаді, достатньо поспілкуватися з тьютором, який надасть розклад. 

Персонал цифрових освітніх центрів розуміє важливість створення безпечного середовища в кожному центрі для кожної дитини. Ми приділяємо особливу увагу розробці та впровадженню політик безпеки, які враховують потреби різних вікових груп. Якщо у вас виникнуть будь-які питання чи необхідна додаткова інформація, наша команда завжди готова вам допомогти. Кожне звернення є однаково важливим і розглядатиметься з однаковою прискіпливістю. Загальна гаряча лінія проєкту:  0-800-409-845

Контакти наявних центрів розміщені на мапі.До спільнот певних центрів можна також приєднатись у Telegram або Viber

Сайт створено Асоціація інноваційної та цифрової освіти.

 

 

Розроблення платформи Ініціатива

 

в рамках проєкту Decide

 

ініціатива заради майбутнього кожної дитини в Україні

 

Про ініціативу              Напрями

 

Асоціація інноваційної та цифрової освіти. Наша організація є також розробником порталу ініціативи «Стаємо сильнішими разом!», спрямованої на вчителів, керівників закладів освіти, шкільних психологів, батьків, голів територіальних громад, працівників органів управління освітою громад.

Ініціатива «Стаємо сильнішими разом!» реалізується у межах Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» у партнерстві з Уповноваженим Верховної ради України з прав людини, Міністерством освіти і науки України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури та Фондом Президента України з підтримки освіти, науки та спорту.

Проєкт DECIDE у партнерстві з Офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Міністерством освіти і науки України, Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, розпочинає реалізацію ініціативи «Стаємо сильнішими разом!», що покликана допомогти дітям, які постраждали від війни

Ініціатива «Стаємо сильнішими разом!» спрямована на вчителів, керівників закладів освіти, шкільних психологів, батьків, голів територіальних громад, працівників органів управління освітою громад. А головне – вона зорієнтована на кожну українську дитину! 

@ Swiss-Ukrainian Project 'Decentralization for Improved Democratic Education - DECIDE'

Роробник: Асоціація інноваційної та цифрової освіти.

 

 

 

 

РАЗОМ ПОВЕРНЕМО ДІТЯМ МОЖЛИВІСТЬ НАВЧАТИСЯ

 

Коаліція девайсів є спільною ініціативою Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації та Фундації Олени Зеленської. Вона об’єднує партнерів з різних країн, щоб забезпечити дітей і освітян комп’ютерною технікою та повернути учнівству доступ до освіти.

Коаліція девайсів є спільною ініціативою Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації та Фундації Олени Зеленської. Вона об'єднує партнерів з різних країн, щоб забезпечити дітей і освітян комп'ютерною технікою та повернути учнівству доступ до освіти.

Коаліція працює за підтримки трьох імплементаційних партнерів: Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), ЮНЕСКО та Theirworld (GBC for Education).

 

 

 

 

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДЕМОКРАТИЧНОЇ ОСВІТИ

 

DECIDE

 

DECIDE – це швейцарсько-український проєкт «Децентралізація для розвитку демократичної освіти». Він спрямований на підтримку реформ в освіті та процесів децентралізації для розвитку в Україні ефективної системи управління освітою.

Головна мета – допомогти жителям територіальних громад долучитися до демократичного врядування та отримати рівний доступ до якісної освіти.

 

Новини            Про проєкт               Партнери

 

             Ініціативи проєкту

·  Стаємо сильнішими разом

·  Громадський бюджет на дитячі мрії

 

Наша команда

Результати діяльності

Інтерактивна мапа проєкту

 

 

 

 

РОЗВИТОК ГРОМАДЯНСЬКИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ

 

DOCCU

 

Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» – DOCCU є неприбутковою громадською організацією, що здійснює свою діяльність на демократичних засадах.

Проєкти DOCCU – Розвиток громадянських компетентностей – та DECIDE – Децентралізація для розвитку демократичної освіти, – які впроваджує ГО DOCCU, покликані удосконалити процес співпраці між органами державної влади, системою освіти та громадськістю для створення демократичного середовища у місцевих громадах.

Цей сайт розроблено за підтримки уряду Швейцарської Конфедерації в рамках реалізації проєктів DOCCU,  DECIDE

 

 

 

 

 

 

Україно-швейцарський проєкт «Діємо для здоров'я» – це чотирирічний проєкт

(листопад 2020 року – листопад 2024 року).

Наша мета – знизити рівень поширення неінфекційних захворювань та смертності від них в Україні.

Проєкт складається з трьох компонентів і націлений на те, щоб:

  • сприяти формуванню якісних політик щодо здоров’я;
  • покращити можливості первинної ланки медицини, надавати сервіси, орієнтовані на пацієнтів;
  • збільшити спроможність громад щодо проведення кампаній зі зміни поведінки та адвокації у темі здоров’я.

Проєкт реалізується за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).

Проєкт впроваджується Консалтинговою групою GFA у співпраці з Університетськими клініками Женеви, Благодійним Фондом «Здоров'я жінки і планування сім'ї» та агенцією One Health за підтримки Швейцарії, що надається через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва (SDC).

Проєкт «Діємо для здоров’я» у соцмережі

Вебсайт,        Facebook,       Telegram,       Youtube

 

 

 

 

 

Всеукраїнська програма ментального здоров’я

 

за ініціативою Олени Зеленської

 

Всеукраїнська програма ментального здоров'я «Ти як?» ініціатива Першої леді Олени Зеленської, спрямована на розбудову якісної системи надання послуг у сфері психосоціальної підтримки та розвиток культури піклування про ментальне здоров’я.

 

·  Самодопомога   ·  Що робити   ·  Допомога   ·  Гарячі лінії   ·  Про «Як ти?»

 

· Аптечка психологічної самодопомоги. Тут комунікаційна кампанія «Ти як?» з аптечкою самодопомоги, новими навичками у новій реальності, для дітей та дорослих.
·  Техніки самодопомоги. На сторінці «Продукти» ви знайдете посібники, відео, онлайн-ресурси, які допоможуть у піклуванні про ментальне здоров'я та плеканні стійкості.

У наступні 20 років ментальне здоров'я залишатиметься серед найбільших глобальних викликів    Розвиток стійкості   Фахова підтримка

 

Онлайн. Отримати фахову підтримку ментального здоров'я, не виходячи з дому  Перейти
Офлайн. Перевірені надавачі послуг з ментального здоров'я для допомоги наживо  Перейти
Гарячі лінії. Гарячі лінії для негайного зв'язку із професіоналами, готовими вас підтримати Перейти

 «Ти як?» разом з Міністерством охорони здоров'я.

«Ти як?» разом з Міністерством соціальної політики.

«Ти як?» разом з Міністерством освіти і науки.

Так виростає ЕКОСИСТЕМА, де у центрі – людина.

Все це єдиний ланцюг, у якому «Ти як?» разом також з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Міністерством оборони, Міністерством у справах ветеранів, Міністерством молоді та спорту, Міністерством культури та інформаційної політики. З кожним регіоном країни, бо послуга має бути там, де людина живе. Це синергія, у якій уряд, громадські організації, партнери: ВООЗ, USAID, UNICEF, Міжнародна організація з міграції, Міжнародний медичний корпус, Світовий банк, Лікарі без кордонів, ПРООН.

Платформу «Ти як?» створено за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

 

 

 

 

Сайт громадської організації «Безбар’єрність»

 

Про нас       Місія         Журнал          Довідник

 

Центр координації експертизи та промоції безбар’єрності як нової суспільної норми.

Громадська організація «Безбар’єрність» є імплементаційним партнером Всеукраїнської програми ментального здоров’я.

·  Дослідження «Ментальне здоров’я та ставлення українців до психологічної допомоги під час війни» (жовтень, 2023)  Ознайомитися з дослідженням – тут.

·  Третя хвиля дослідження Gradus Research (ментальне здоров’я). ГІДИ. Дата 25.03.24.  Ознайомитися із результатами дослідження – тут.

«Довідник безбар’єрності»

Дізнайся, як піклуватисяпро себе та тих, хто поруч, у періоди стресу.

Зроби піклування про своє ментальне здоров'я щоденною звичкою.

 

«Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія»

Розділ «Довідника безбар’єрності» отримав продовження у освітньому серіалі «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія»    02.05.24

Переглядайте освітній серіал «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія» за посиланням.

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри в межах тематичної хвилі «Досвід ветеранів вартий поваги» комунікаційної кампанії «Ти як?»Всеукраїнської програми ментального здоров’я ініціативи Першої леді Олени Зеленської, за підтримки Координаційного центру з психічного здоров’я Кабінету Міністрів України, громадської організації «Безбар’єрність» та компанії Visa учасниці спільноти «Бізнес без бар’єрів» для платформи «Дія.Освіта».

 

 

 

Електронний контент для батьків та вчителів

 

 

 

UNICEF Ukraine    Facebook

 

Це сторінка Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

 

 

 

 

 

 

 

Як навчати дітей мінної безпеки. Безоплатний онлайн-курс.

Все про мінну безпеку. Як для дорослих, так і для дітей різного віку.

Спільно формуємо культуру безпеки українських дітей!

 

 

 

 

Головна      Про нас       Наші проєкти      Навчання вчителів    Новини    Звіти

 

ГО «Смарт освіта» – неприбуткова освітня громадська організація, зареєстрована в липні 2016 року. Ми займаємось розвитком та вдосконаленням системи шкільної освіти в Україні, зокрема реформою «Нова українська школа». 

ГО «Смарт освіта» – команда однодумців, які об’єднались заради удосконалення системи шкільної освіти в Україні. З початком повномасштабної війни ми зосередили свої зусилля на допомозі українським дітям, батькам та вчителям залишатись активними учасниками освітнього процесу.

За роки нашої діяльності ми реалізували десятки освітніх проєктів та запустили одне з найбільших освітніх медіа в країні  – сайт НУШ.

 

 

 

 

 

 

Проєкт був створений 2017 року ГО "Смарт Освіта" у партнерстві з Міністерством освіти і науки України для комунікації реформи «Нова Українська Школа».

 

НОВИНИ      СТАТТІ    АФІША      Є ПИТАННЯ   ПОГЛЯД     ІНКЛЮЗІЯ

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ УРОКІВ    Аналітика    Дофамін для освіти        НУШ КОРОТКО

 

 

 

 

Про нас        ·  Проєкти          ·  Контакти

 

«Освіторія» – це неприбуткова громадська спілка, яка понад 10 років системно допомагає реформувати та розвивати освіту в Україні. Ми прагнемо перетворити Україну в освітню супердержаву! 

 

Напрямки та проєкти

ВІДНОВЛЮЄМО НАВЧАННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ

·    Всеукраїнська школа онлайн  Це перша і єдина національна платформа для змішаного і дистанційного навчання в Україні, створена «Освіторією» на замовлення держави.

·  REducationпроєкт. Це штаб невідкладної освітньої допомоги від ГС «Освіторія». Ми вирішуємо індивідуальні потреби державних шкіл, щоб сприяти відновленню навчального процесу під час повномасштабної війни.

·  Подолання освітніх втратпроєкт. Допомагаємо вчителям організувати якісний та ефективний процес надолуження освітніх втрат у різних форматах навчання

·   ГС «Освіторія»    Facebook  Наш фронт – освітній. Зараз ми прагнемо зробити усе, аби 7 мільйонів дітей, що постраждали від війни, відновили навчання.

 

 

 

 

Новини    Вчителям    Батькам    Для уроку    Співпраця

 

«Освіторія Медіа» – онлайн-медіа про освіту та виховання дітей в Україні.

Усі права захищені. «Освіторія Медіа» – це не нудно про освіту і виховання.

 

 

 

· 

  Новини освіти в Україні       ·     Освіта за кордоном

 

·  Новини    ·  Блоги   ·  Середня освіта   ·  Фах. мол. бакалавр   ·  ЗНО/НМТ    ·  Бакалавр

 

·  Магістр   ·  Вища   ·  За кордоном   ·  Законодавство   ·  Профорієнтація  ·  Профтехосвіта

 

·  Актуальні теми      ·  Опитування      ·  Відкриті дані   ·  LifeLongLearn

 

·  Урок.ОСВІТА.UA    ·  ЗНО-ОНЛАЙН   ·  Вступ.ОСВІТА.UA    ·  Форум.ОСВІТА.UA

 

·  Розвиток дитини    ·   Довідники   ·   Карта сайту

 

 

 

 

Сайт «Урок.ОСВІТА.UA» створений освітнім ресурсом «Освіта.ua» для педагогічних працівників з метою популяризації та поширення педагогічного досвіду працівників освіти України. На сайті розміщуються розробки та конспекти уроків, позакласних заходів, різноманітні дидактичні матеріали, презентації до уроків, статті та інші матеріали педагогічних працівників. Сайт надає можливість для педагогічних працівників створення власного портфоліо з метою фіксації та накопичення матеріалів, що демонструють рівень професіоналізму педагога та уміння вирішувати завдання своєї професійної діяльності.

Портфоліо педагога показує рівень підготовки педагогічного працівника та рівень його активності у навчальних та позанавчальних видах діяльності. Основна мета створення портфоліо на сайті – накопичення інформації про творчу і професійну роботу педагогічного працівника та про його досягнення, з можливістю подальшого використання під час проходження атестації або сертифікації.

· 

Освіта.ua на Facebook

· 

Урок.ОСВІТА.UA на Facebook

 

 

 

 

Громадська організація «Навчання для України», яка працює над тим, аби кожна дитина в Україні могла реалізувати власний потенціал, незалежно від місця народження чи проживання.

Ми залучаємо найвмотивованіших випускників і молодих спеціалістів різних галузей до вчителювання на 2 роки (під час війни – 1 рік) у малих населених пунктах України, де вони стають рольовими моделями, відкривають нові перспективи в житті дітей і сприяють розвитку громади.

Наша візія – Україна, в якій кожна дитина може реалізувати власний потенціал, незалежно від місця народження чи проживання.

МЕНЮ

УЧАСНИКАМ

Умови участі      Етапи відбору       Переваги Програми

ШКОЛАМ

Умови партнерства          Переваги участі        Відгуки директорів

ПАРТНЕРАМ

Що отримають партнери         Наші партнери        Як допомагає підтримка

ПРОЄКТИ

Про проєкти        СтудМентор         Освітній Суп

СПІЛЬНОТА

Команда       Когорти       Історії учасників       Вакансії

НОВИНИ

Новини організації      Дослідження     Матеріали та згадки у ЗМІ       Блог CЕО

 

Програма  «НАВЧАЙ ДЛЯ УКРАЇНИ»

ЗМІНЮЄ ЖИТТЯ та надихає молоде покоління.

 

 

 

 

·  Про портал   ·   Про альтернативну освіту

 

·  Головна   ·  Альтернативна освіта    ·  Блоги  ·  Автори   

 

·  Події    ·   Мапа cайту

 

Ми створили простір, де відповідальні батьки, які шукають шляхи альтернативної освіти для своїх дітей зможуть спілкуватись, разом знаходити відповіді на запитання і врешті сформувати альтернативну освіту в Україні. Так само ми надаємо можливість всім, хто вже представляють альтернативу такої освіти в Україні розказати про себе, свої досягнення та підходи в навчанні. 

 

Telegram канал– ми надсилаємо найцікавіше, ви читаєте у зручний час.

 

Сторінка в Facebook.

 

Спільнота однодумців «Pro інноваційну освіту»

 


 

 

 

Академія української преси – неприбуткова, неурядова та незалежна організація, заснована у 2001 році та підтримується європейськими та американськими інституціями.

Місія Академія української преси сприяє поінформованому та критичному споживанню медіа українським суспільством та дотриманню стандартів соціально-відповідальної журналістики в Україні.

 

Наші видання     ·  Медіа- грамотність    ·  Журналістика    ·  IA «АУП-info»

 

 

Інтерактивна мапа відображає результати зібраних Академією української преси даних методом онлайн опитування аудиторії щодо запровадження медіаосвіти в Україні.

 

 

 

 

 

Академії української преси

 

Бібліотекарю      /  Корисні ресурси       /  Новини      /  Тека

 

Каталог видань Академії української преси

 

 

 

 

 

ГО stop_sexтингІнформаційно-освітня кампанія #stop_sexтинг, створено у 2018 році з метою захисту українських дітей від сексуального насильства в інтернеті.

 

·  #Stop_Sexтинг     ·  Ризик         ·  Корисні матеріали        ·  Посібники        ·  Батькам

 

·  Спеціалістам       ·  Різний вік     ·  Бізнесу та уряду        ·  Новини та ЗМІ

 

·  Допомога 24/7       ·    Повідомити       ·     Чат-бот      ·     Психолог

 

 

 

 

 

 

 

Портал «Детектор медіа» – це унікальна для Східної та Центральної Європи багатофункційна платформа, що поєднує створення медійного контенту, різнопланові дослідження медійного простору, ринку та продукту, модерування професійної дискусії в журналістському цеху, адвокацію законодавчих та суспільних змін, що стосуються медіа, та медіаосвіту, спрямовану на широку аудиторію. Три головні складові нашої місії – покращення якості українських медіа, підвищення медіаграмотності українського суспільства та протидія дезінформації та пропаганді.

 

Індекс медіаграмотності українців: 2020-2023 четверта хвиля. / ГО «Детектор медіа». Оприлюднено Квітень, 2024.

 

 

НАВЧАЛЬНІ КУРСИ «МедіаДрайвер»/ ГО «Детектор медіа».

 

 

 

 

 

Твоя міць в інтернеті

 

Портал в режимі тестування та наповнення.

Кібер Брама – допоможе дізнатись, як безпечно користуватись всесвітньою мережею, попереджати та протидіяти злочинним діям в Інтернеті та не стати жертвою ворожої пропаганди.

Проєкт створено Консультативною місією Європейського Союзу в Україні за ініціативи Департаменту кіберполіції Національної поліції України, у партнерстві з громадською організацією МІНЗМІН та компанією Yedynka.

 

Про проєкт      Категорії         Посібник 

 

 Новини      Словник     Повідомити про проблему

 

         РОЗДІЛИ

 

 

 

 

 

 

         КІБЕРБЕЗПЕКА

 

 

 

 

 

Проєкт допоможе отримати корисну та актуальну інформацію про різні аспекти кібергігієни, такі як: види захисту від фішингу, шифрування комунікацій, безпечне використання браузера та мереж Wi-Fi тощо.

Значну увагу на сайті приділено освітньому контенту про кібербезпеку в різних сферах життя: У них представлені основні виклики та поради фахівців щодо того, як їм запобігати. Кожен розділ доповнений аудіовізуальними матеріалами: відеоінструкціями, посиланнями на онлайн-курси, тренінги, онлайн-тренажери, ігри тощо.