ШКОЛА В ЦИФРОВОМУ СВІТІ

«ChatGPT для підвищення власної ефективності» освітній серіал

 

Як підвищити власну ефективність за допомогою ChatGPT?

Мінцифра та KSE презентують новий освітній серіал |

Міністерство цифрової трансформації

Міністерство цифрової трансформації та Київська школа економіки створили освітній серіал «ChatGPT для підвищення власної ефективності» для охочих розвинути практичні навички взаємодії з ChatGPT, використовувати штучний інтелект для особистого розвитку, у навчанні та роботі.

Штучний інтелект — це інструмент, який допоможе зекономити час, знизити витрати та покращити ефективність бізнесу. За умови, що його використовують грамотно. Зокрема, за даними Forbes, 97% підприємств по всьому світу вважають, що ChatGPT допоможе бізнесу швидше розвиватися. Крім переваги для бізнесу, штучний інтелект може також полегшити особистісний розвиток. 

       Ключові теми освітнього серіалу «ChatGPT для підвищення власної ефективності»:

  • Що таке штучний інтелект та нейромережа
  • Сфери застосування штучного інтелекту на прикладі ChatGPT
  • Етика та конфіденційність при роботі з ChatGPT
  • Огляд ChatGPT
  • ChatGPT трансформує процес навчання
  • ChatGPT для перекладу та аналізу текстів
  • Можливості ChatGPT при роботі з текстами

«У 2020 році Міністерство цифрової трансформації розробило Концепцію розвитку штучного інтелекту. Вона охоплює вісім сфер, у яких реалізуються завдання державної політики розвитку галузі ШІ, і має на меті створити умови для розвитку підприємництва у сфері ШІ. Якісна освіта – перший крок до втілення таких проєктів. Ми створили цей освітній серіал, щоб люди ознайомилися із сучасними інструментами штучного інтелекту та розуміли їхній потенціал як для бізнесу, так і для себе», – зазначає Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції.

Освітній серіал знято у форматі лекторію. Після перегляду можна пройти фінальний тест та отримати СЕРТИФІКАТ про завершення програми. 

Спікер – Тимофій Милованов, президент Київської школи економіки, PhD з економіки, раніше – викладач у Боннському, Пенсільванському та Піттсбурзькому університетах.

«Штучний інтелект звільнить людство і покращить його продуктивність у десятки разів. Але багато людей бояться штучного інтелекту, переймаються, що він забере їхню роботу. Я в це не вірю. Штучний інтелект дає можливості, які потрібно опановувати вже сьогодні», – заявив Тимофій Милованов, президент Київської школи економіки.

   Переглянути освітній серіал можна за посиланням:

https://osvita.diia.gov.ua/courses/chatgpt-for-personal-effectiveness

 

   Нагадаємо: на платформі Дія.Освіта можна переглянути більше матеріалів на тему штучного інтелекту:

 

освітній серіал «Штучний інтелект»:

https://osvita.diia.gov.ua/courses/artificial-intelligence

 

    – освітній серіал «Штучний інтелект для школярів»:

https://osvita.diia.gov.ua/courses/artificial-intelligence-for-schoolchildren

 

    – освітній серіал «Цифрові юристи»:

https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-lawyers-2

 

Платформу Дія.Освіта створено з урахуванням ДСТУ ISO/IEC 40500:2015 «Інформаційні технології. Настанова з доступності вебконтенту W3C (WCAG) 2.0» щодо вимог безбар’єрності та потреб людей з порушенням зору. Частина контенту платформи містить субтитри українською мовою для користувачів з порушенням слуху, а деякі освітні продукти дублюють контент жестовою мовою.

Освітній серіал створено з ініціативи Мінцифри для платформи Дія.Освіта за підтримки Google.org, Фонду Східна Європа за сприяння Kyiv School of Economics.

 

Джерело:  Як підвищити власну ефективність за допомогою ChatGPT? Мінцифра та KSE презентують новий освітній серіал. / Прес-офіс Міністерствацифрової трансформації 29 серпня 2023 р.

https://thedigital.gov.ua/news/yak-pidvishchiti-vlasnu-efektivnist-za-dopomogoyu-chatgpt-mintsifra-ta-kse-prezentuyut-noviy-osvitniy-serial