ШКОЛА В ЦИФРОВОМУ СВІТІ

Цифрові сервіси для освіти України

Цифрові сервіси для освіти України

 

·  Платформи   ·   Інструменти  ·    Кращі практики ·    Про нас·    Новини

 

В умовах воєнного стану онлайн та змішане навчання особливо важливі для рівного доступу до освіти та безпеки його учасників.

Міністерство освіти і науки України спільно з ДНУ «Інститут освітньої аналітики» у співпраці з компанією SoftServe, за підтримки проєкту «Tech To The Rescue» та краудсорсингової ініціативи  OPEN/TECH  створили для закладів освіти України всіх рівнів інформаційний ресурс «Цифрові сервіси для освіти України».

Ресурс орієнтований на такі категорії користувачів, як здобувачі освіти, педагогічні, науково-педагогічні, наукові та адміністративні працівники закладів освіти, а також партнери й волонтери, які готові сприяти розвитку цифрової освіти, доступу до якісних навчальних матеріалів, інформаційних сервісів.

Мета ресурсу – забезпечити оперативне інформування закладів освіти України про всі наявні для них можливості безкоштовного доступу до навчальних платформ та сервісів, умови приєднання до програм від партнерів. Ресурс вже містить актуальну інформацію про такі сервіси, як Coursera, Udemy, edX, Labster, Zoom, Google Workspace, а інформація постійно оновлюється.

Про проєкт

Проєкт «Цифрові сервіси для освіти України» має на меті дати закладам освіти актуальну інформацію та поради щодо безкоштовних можливостей організації дистанційного та змішаного навчання. Проєкт виконується МОН України за підтримки партнерів, що погодилися надати доступ до власних ресурсів безкоштовно, міжнародного фонду «Відродження», Європейського Союзу та компанії SoftServe.

Національні інформаційні системи, адміністратором яких є Державна наукова установа «Інститут освітньої аналітики», постійно масштабується та модернізується за рахунок нових прикладних програм:

  • Сьогодні проводиться робота щодо передачі в адміністрування ДНУ «Інститут освітньої аналітики» платформи дистанційного навчання «Всеукраїнська школа онлайн»
  • Вже адмініструється платформа про здорове шкільне харчування «ЗНАЇМО», що забезпечує імплементацію реформи системи харчування в закладах освіти України, започаткована з ініціативи Першої леді Олени Зеленської.